OFERTA STAŻU W FUNDACJI LIDEREK BIZNESU

Zapraszamy studentów i absolwentów zainteresowanych wsparciem działań na rzecz budowania partnerstwa w biznesie i jednocześnie zdobyciem cennego doświadczenia w ramach STAŻU w Fundacji Liderek Biznesu.

Do zadań stażysty należą:
  • administracyjne wsparcie przy realizacji projektów (przygotowanie materiałów i prezentacji, prowadzenie list uczestników, aktualizacja bazy danych)
  • wsparcie działań komunikacyjnych (m.in. obsługa strony internetowej)
  • researche na potrzeby aktualnie prowadzonych projektów
  • prace asystenckie (umawianie spotkań, rezerwacja sal).
Oczekujemy:
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
  • rzetelności i dokładności
  • komunikatywności i otwartości.

Wymiar stażu:
około 20 godzin w tygodniu, czas trwania do uzgodnienia.

Miejsce pracy:
siedziba firmy EY przy ul. Rondo ONZ 1, Warszawa.

Stażyście oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie administracji, marketingu
    i realizacji projektów szkoleniowych
  • udział w warsztatach rozwojowych, spotkaniach z przedstawicielami biznesu i polityki
  • możliwość uzyskania referencji.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji opisującej dotychczasowe doświadczenia oraz motywację do współpracy z nami na adres mailowy fundacja@liderkibiznesu.pl , w tytule maila wpisując: „Aplikacja – staż”.