OFERTA PRACY W FUNDACJI LIDEREK BIZNESU

Misją Fundacji Liderek Biznesu jest propagowanie idei równości i różnorodności w zarządzaniu. Poprzez nasze projekty badawcze i programy rozwojowe wspieramy rozwój kompetencji kobiet, budowanie dialogu w biznesie i promujemy korzyści dla biznesu wynikające z obecności kobiet w zarządzaniu i w sferze ekonomicznej.

Według badań, osiągnięcie pełnego równouprawnienia kobiet i mężczyzn na rynku pracy zajmie jeszcze 216 lat. Uważamy, że to stanowczo za długo.

Czy chcesz nam pomóc przyśpieszyć ten proces? Dołącz do nas jako:

ASYSTENT / ASYSTENTKA

Zadania, które na Ciebie czekają:

• administracyjne wsparcie przy realizacji projektów realizowanych przez Fundację (przygotowanie sal, materiałów i prezentacji, prowadzenie list uczestników, aktualizacja bazy danych)
• wystawianie i rejestrowanie faktur
• wsparcie działań komunikacyjnych (organizacja eventów, edycja treści strony internetowej)
• prace asystenckie (umawianie spotkań, sporządzanie notatek ze spotkań, rezerwacja sal, obsługa korespondencji)
• researche na potrzeby aktualnie prowadzonych projektów.

Szukamy osoby:

• z min. rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • samodzielnej, rzetelnej i dokładnej
  • dobrze zorganizowanej, z umiejętnością ustalania priorytetów
  • z dobrą znajomością pakietu Office, w tym Excel
  • ze znajomością jęz. angielskiego na poziomie minimum średnim.

Proponujemy:

• możliwość pracy w unikalnym środowisku w bezpośredniej współpracy z najwyższą kadrą menedżerską EY oraz firm i organizacji partnerskich
  • udział w inicjatywach i wydarzeniach Fundacji, szkoleniach i warsztatach, spotkaniach z przedstawicielami biznesu i polityki
  • pracę w zgranym zespole przy zadaniach, które sprawiają, że biznes działa lepiej.

Podoba Ci się taka rola?

Napisz, dlaczego chcesz z nami współpracować, dołącz swoje CV i wyślij na adres:

w tytule maila wpisując: „Aplikacja – Asystent / Asystentka”.