Założenia Programowe Fundacji Liderek Biznesu

„Kobiety do Zarządów i Kobieta Menadżer"

Program Fundacji Liderek Biznesu wspiera kobiety aspirujące do pełnienia ról na najwyższych stanowiskach kierowniczych i obejmuje działania:

• zwiększające świadomość korzyści zarówno dla biznesu jak i dla  kobiet wynikające ze współudziału kobiet w zarządzaniu,
  • inspirujące kobiety do podejmowania wyzwań związanych z udziałem w zarządzaniu przy jednoczesnym zachowaniu harmonii życia prywatnego,
  • pomagające kobietom przygotować się do bycia liderem
  • mentoring i coaching, wspierający rozwój cech menadżera.

Formy działania w ramach tego programu to przede wszystkim: konferencje, badania, program mentoringowy, publikacje oraz warsztaty tematyczne.